Kategorie

Dostawa

Ekspresowa darmowa dostawa kurierem (bezpłatny dowóz przy zamówieniu minimum 99 zł)  , lub
odbierz w naszym salonie 
Kozy ul. Tęczowa 2A (obok sklepu Makowscy, kebaba oraz zabawek)
Pn-Pt 12.00-17.00
Sb 9.00 - 12.00
tel.885884300
mail:sklep@sferapupila.pl

Fiprex Spot On dla kotów 1 x 0,7 ml

Dostępność:
Jest Jest
 (6 szt.)
szt.
18,00 zł
Skład: Fipronil 7,5 g, Podłoże do 100,0 ml


Właściwości: Substancja czynna preparatu (fipronil) wnika w naskórek, skąd jest systematycznie uwalniana na jego powierzchnię, tworząc powłokę ochronną.


Preparat wykazuje natychmiastowe działanie bójcze w stosunku do pcheł; kleszcze giną w czasie 24-48 godzin. Preparat zabezpiecza: KOTY przed ponowną inwazją kleszczy na okres 3-4 tygodni oraz pcheł na okres około 5 tygodni; PSY przed ponowną inwazją kleszczy na okres 3-5 tygodni oraz pcheł na okres do 3 miesięcy. Wskazania: Zwalczanie inwazji pcheł, kleszczy, wszy i wszołów u psów i kotów.

Dawkowanie i stosowanie:
Droga podania - zewnętrznie, bezpośrednio na skórę. Dawkowanie - 1 tubka 0,7 ml (KOT - zawierająca 52,5 mg fipronilu) na kota, Sposób podania - otworzyć odpowiednią tubkę przez oderwanie (przekręcenie) końcówki i odgarniając sierść zwierzęcia, nanieść zawartość tubki - bezpośrednio na skórę, wzdłuż linii kręgosłupa - poczynając od miejsca między łopatkami a kończąc u nasady ogona (w przypadku kota i psów o wadze do 20 kg wystarczy nanieść zawartość odpowiedniej tubki na skórę między łopatkami).


Nie należy kąpać kota, psa 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od +5°C do +25°C, z dala od ognia.
Trwałość: 24 miesiące. Ostrzeżenia: Zaleca się wykonywać zabieg w gumowych rękawiczkach ochronnych. Podczas zabiegu nie pić, nie jeść i nie palić.

Po zabiegu dokładnie umyć ręce.
Zapobiegać lizaniu sierści przez zwierzęta bezpośrednio po zabiegu.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego. Opakowanie: Tubka plastikowa zawierające po 0,7 ml (KOT), 1 ml (S), 2 ml (M), 4 ml (L), 5,5 ml (XL).