Kategorie

Dostawa

Ekspresowa darmowa dostawa kurierem (bezpłatny dowóz przy zamówieniu minimum 99 zł)  , lub
odbierz w naszym salonie 
Kozy ul. Tęczowa 2A (obok sklepu Makowscy, kebaba oraz zabawek)
Pn-Pt 12.00-17.00
Sb 9.00 - 12.00
tel.885884300
mail:sklep@sferapupila.pl

Canun invictus 20kg

Producent: Canun
Waga: 20 kg
Dostępność:
Jest Jest
 (10 szt.)
Czas realizacji: 1 dzień
szt.
159,00 zł

Karma Canun Invictus dla psów dorosłych Linia Premium

 

Psom niezwykle aktywnym fizycznie nie wystarcza dieta złożona wyłącznie z czystego mięsa – potrzebują one żywności bardzo energetycznej, kompletnej, zrównoważonej i smacznej. Taki jest Canun Invictus, stworzony dla psów każdej rasy oraz wielkości, zalecany do podawania w okresie wysokiej aktywności Wyprodukowany z wysokiej jakości surowców zawiera naturalne przeciwutleniacze, wspomagające budowę warstwy obronnej organizmu i sprzyjające utrzymaniu równowagi flory jelitowej.

 

Canun Invictus jest karmą o wysokiej wydajności oraz pożywieniem bardzo energetycznym ze względu na obecność dużej ilości tłuszczy zwierzęcych – proporcjonalnie do reszty składu i przy ograniczonym udziale wapnia i fosforu, co pozwala na zwiększenie dawki tokoferolu. W efekcie pies podczas wysiłku ma możliwość stopniowego uwalniania nagromadzonej energii.

 

Składniki: Zboża (ryż 25%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób 10%, wieprzowina 3%, jagnięcina 16%), ryby i produkty pochodzenia rybnego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, nasiona roślin strączkowych, jaja i jaja pochodne, substancje mineralne.